Lastovičky prileteli i kukučka zakukala radostnú novinu,

podarilo sa nám – vďaka príspevkom 160 ľudí a príspevku Nadácie SPP nazbierať celkovú cielenú sumu 10.000€, ktorú použijeme na nákup strešnej krytiny, dreva, spojovacích materiálov a úhradu odborných prác súvisiacich so zastrešením domu U Jänša.

Naša veľká výzva – zastrešiť dom čo najskôr sa začína napĺňať. To najdôležitejšie by sme mali s podporou týchto ľudí zvládnuť. Dom bude v suchu!

Strecha je však iba začiatkom. Keďže do ukončenia našej výzvy na startlab-e ostávajú ešte dva týždne, pozývame ľudí, aby rozvinuli štedrosť, ktorá, spolu s dobroprajnosťou a činorodosťou patrí medzi „sedem cností“.

Energiu vo forme príspevkov od Vás premeníme na prírodné podstrešné izolácie, strešné okná či nové komíny do domu.

Nachystali sme pre Vás množstvo vrecúšok, plátených tašiek a tiež medov od včiel o ktoré sa (bez chemoterapie) na Brdárke staráme. Môžete sa stať tiež „Na víkend Brdárčanom“ a bývať v obnovenom dome „U Slanskej“, získať „veľký balík prekvapení“, či originálny obraz „Oliva“ od miestnej umelkyne Jaroslavy. Na svojho majiteľa čaká obrázok od Adely Vinczeovej. A na niekoho tiež slávnostná večera so Zuzkou Mauréry. Naviac, každý z podporovateľov získa tiež zľavu na nákup v našom web-obchode www.darceky.sk.

Či už využijete jednu z nami ponúkaných pozorností, alebo – tak ako väčšina doterajších prispievateľov – podporíte našu misiu „iba tak“, pretože je „to treba“, budeme za každý, čo i najmenší príspevok vďační.

Priložte svojou trochou ruku k dielu.

Ďakujeme.

Marcel, Andrea, Radovan, Renáta a Tibor z Brdárky

www.startlab.sk/alternativa