Vážení priatelia, ponúkame Vám možnosť podporiť rozvoj brdárskej pospolitosti účasťou v Brdárskom spolku podielníckom formou pôžičky.

V prípade pôžičky pre Brdársky spolok podielnický

prijímame tieto podiely v hodnote minimálne desiatich a maximálne sto podielov (teda 170 – 1700 Eur).

Ak ste sa rozhodli naše aktivity podporiť formou pôžičky, spíšeme s Vami písomnú zmluvu o pôžičke, kde sú objasnené všetky podrobnosti vzťahu (ručenie, výpoveď atď). Pre prípad žiadosti o vrátenie pôžičky je vždy rezervovaných 20% financií.
Z dôvodu potreby návratnosti budú Vaše pôžičky využité na rozvoj ekonomických aktivít pospolitosti. Jedná sa najmä o zriadenie resp. dovybavenie našich dielní: keramikárskej, garbiarskej, textilnej, stolárskej… resp. opravu nášho domčeka na prebývanie našim dobrovoľníkom či návštevníkom.
Pre uspokojivé životné podmienky a pohodu našich zvierat potrebujeme dostatočné oplotenie a rekonštrukciu maštalí. Produkcia dielní, ekologických sadov a zvieracích systémov (ktoré už teraz produkujú liečivky, ovocie, zeleninu, ale taktiez vajíčka a produkty z kozieho mlieka v bio-kvalite) sú zárukou zmysluplnosti využitia financií.

V prípade, ak by ste radi podporili našu činnosť uvedenou formou, ale predtým by ste nás radi lepšie poznali, môžeme sa stretnúť priamo u nás – v Brdárke – pri niektorej z našich aktivít, resp. inokedy po predošlej dohode.

Výhody pre Vás?

Ak sa rozhodnete stať sa členom spolku podielnického vyplynú pre Vás okrem zmysluplného použitia Vašich peňazí = podpory našich aktivít i nasledovné výhody, ktoré pre Vás platia počas doby, kedy sú Vaše peniaze pod naším patronátom.
Po prijatí podielu dostávate od nás symbolický list podielnika Brdárskeho spolku podielnického ako i špeciálnu nálepku člena podielnického spolku.
Ako člen Brdárskeho spolku podielnického máte taktiež možnosť využiť zľavu 7% (až do výšky Vášho podielu) z množstva publikácií a iných produktov ponúkaných prostredníctvom nášho internetového obchodu www.darceky.sk
A ak budete mať záujem, vyplatíme Vám aj podielový „úrok“ vo výške 0,5% za rok.

Chcieť znamená môcť…

Ku každému, kto má záujem získať pôžičkové podiely BSP pristupujeme individuálne. Prosíme, kontaktujte nás na našich kontaktných adresách, či tel. číslach: 058 7931 056, 0903 318 499.